Verbatim HDD 4 TB 3,5" USB 3.0 Black

Verbatim HDD 4 TB 3,5" USB 3.0 Black

Externý HARD-DISK

124,50 € s DPH

103,75 €

Skladové číslo: 47685

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 9.3.2021

Výrobca: Verbatim

Externý disk pre váš počítač - Verbatim Store 'n' Save USB 3.0 ponúka vysokokvalitné úložisko pomocou rozhrania USB 3.0 "SuperSpeed". USB 3.0 ponúka až 10-krát rýchlejší prenos dát ako USB 2.0 (založené na rýchlosti zbernice USB), čo poskytuje ultra rýchly prenos dát na cestách.
Disk Store 'n' Save môže byť umiestnený na PC, alebo na jeho boku, aby vám pomohl vytvoriť viac priestoru na pracovnom stole.
USB 3.0 je 100% kompatibilný s rozhraním USB 2.0

Jednotky, ktoré sú 2 TB alebo menej, sú naformátované v systéme FAT32, čo im umožňuje pracovať okamžite v systémoch Windows a Mac OSx. Jednotky nad 2 TB sú naformátované v systéme NTFS, ktorý je kompatibilný so systémami Windows, ale vyžadujú, aby používatelia Mac preformátovali jednotku na HFS +, aby boli úplne kompatibilné s operačnými systémami Mac OSx. Formátovanie HFS + možno použiť pomocou formátu Verbatim VHD Formatter, ktorý sa nachádza na jednotke.

Jednotka je vybavená softvérom Nero Backup *, ktorý vám pomôže naplánovať, komprimovať a šifrovať zálohovanie a zabezpečiť, aby ste nikdy nestratili dôležité súbory.

Externý disk Verbatim je dodávaný so softvérom na úsporu energie Green Button. Softvér so zeleným tlačidlom pozastaví pevný disk, keď sa nepoužíva, zvyšuje jeho účinnosť a šetrí energiu.

K dispozícii sú 3 možnosti úsporného režimu. Nastavte režim zavesenia po 10 minútach používania alebo po ďalších 10 minútach až 120 minút. Nastavte jednotku tak, aby sa uspala okamžite dvojitým kliknutím na ikonu Zelený gombík na pracovnej ploche, prípadne môžete disk nastaviť tak, aby sa neuspal vôbec.

* nie je kompatibilný so systémom Mac OS.

Kapacita: 4TB
Rozhranie: USB 3.0
Rozmery: 192 x 118 x 49 mm (dx š xv)
Hmotnosť výrobku: cca 1 kg

Kapacita HDD: 4 TB
Veľkosť: 3,5''
Rozhranie: 3.0

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.