Omega Transmiter FM LCD USB F28 BLUETOOTH

Omega Transmiter FM LCD USB F28 BLUETOOTH

FM transmiter

8,73 € s DPH

7,28 €

Skladové číslo: 44169

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Omega

Transmiter Omega OUTF28 vám umožňuje počúvať hudbu z vášho smartfónu a tabletu v aute pomocou technológie Bluetooth. Okrem toho má port USB a slot pre kartu microUSB, takže môžete prehrávať hudobné súbory z externých pamäťových médií.

UNIVERZÁLNE RIEŠENIE

Vysielač OUTF28 ponúka 206 frekvencií FM (87,5 - 108 MHz), s ktorými je možné prehrávať hudbu na akomkoľvek autorádiu. Bluetooth 2.1 s technológiou EDR umožňuje jednoduché bezdrôtové prehrávanie hudby z akéhokoľvek smartfónu.

AKÉKOĽVEK ZARIADENIE

Konektor AUX a slot pre pamäťovú kartu MicroSD umožňujú prehrávať hudbu z akéhokoľvek hudobného prehrávača, ktorý nie je vybavený technológiou Bluetooth (napr. IPod) alebo pamäťovými kartami.

KOMFORT OVLÁDANIA

Vysielač je vybavený veľkým LED displejom, vďaka ktorému je jeho ovládanie ešte jednoduchšie a pohodlnejšie. Magnetický konektor USB kábla umožňuje pohodlné a okamžité pripojenie.

HANDSFREE V AUTE

Vysielač OUTF28 je tiež ideálny pre funkciu handsfree do auta. Stavte na pohodlie a uskutočnujte konverzácie pohodlnejšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

FM frekvencie: 87,5 - 108 MHz (206 frekvencií)
Konektory: AUX, slot pre pamäťovú kartu MicroSD, konektor USB, zásuvka na zapaľovač do auta 12V / 24V
LED displej
Pripojenie: Bluetooth 2.1 + EDR
Súprava handsfree
USB nabíjanie: 5V / 1,5A

Vyhlásenie o zhode ES

Typ tovaru: Doplnky do auta

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.