Maxell 312 (PR41) sluchové batérie 1,45V (Zinc Air) 6 ks

Maxell 312 (PR41) sluchové batérie 1,45V (Zinc Air) 6 ks

Maxell 312 (PR41) sluchové batérie

1,80 € s DPH

1,50 €

1,80 € s DPH / ks

Skladové číslo: 790421.00.EU

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Maxell

Maxell 312 (PR41) do načúvacích prístrojov 1,45V (Zinc Air) 6 ks

 

Tieto gombíkové batérie Zinc Air sú určené pre načúvacie prístroje vrátane moderných bezdrôtových modelov (tých, ktoré sa pripájajú priamo k inteligentným zariadeniam) a sú farebne odlídlené pre jednoduché rozpoznávanie. Keďže zinkové batérie sú aktivované vzduchom, do továrne bolo umiestnené tesnenie, aby boli neaktívne, kým sa nepoužívajú. Kyslík interaguje so zinkom v batérii a aktivuje ho.


Ak chcete získať najlepší výkon batérie, počkajte minútu po vybratí batérie, aby ste ju úplne aktivovali, a až potom ju vločte do načúvacieho prístroja. Po aktivácii zostane batéria aktívna, kým sa nevybite napájanie. Tieto batérie sú namontované na okrúhlom stojane, čo uľahčuje uvoľnenie batérie z obalu. Neobsahujú ortuť a sú lepšie pre životné prostredie, stačí sa uistiť, že ich likvidujete zodpovedným spôsobom (nie domovým odpadom). Najlepšie sa uchováva pri izbovej teplote medzi 10 ° C a 30 ° C.


Predĺžte výdrž batérie - ak chcete predĺžiť výdrž batérie, vypnite načúvacie prístroje, keď ich nepoužívate, a nechajte dvierka priestoru pre batérie otvorené cez noc. To pomôže nielen udržať optimálnu spotrebu energie batérie, ale umožní aj nočné odparovanie vlhkosti, ktorá sa nahromadila počas každodenného používania.


Optimalizácia výkonu batérie - udržiavanie batérií pri izbovej teplote pre optimálny výkon. Vystavenie teplu a vlhkému prostrediu, ako je kúpeľ, skráti výdrž batérie. Batérie by sa nemali prenášať vo vreckách, v kabelke alebo batohu, kde sa môžu dostať do kontaktu s inými kovovými predmetmi, ako sú mince alebo kľúče, pretože to môže skratovať batérie načúvacieho prístroja.

 
- priemer batérie: 7,9 mm 
- výška batérie: 3,6 mm
- hmotnosť batérie: 0,58 g 
- elektrochemický systém : Vzduch 
- počet batérií v súprave: 6 kusov 
- typ balenia: blister 
- veľkosti blistrov: 90 x 50 x 5 mm 
- hmotnosť blistra batérie: 10 gramov
Typ batérie: Carbon Zinc
Napätie: 1.45 V
Počet ks v balení: 6
Balenie: Blister

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.