Verbatim HDD 500GB 2,5" USB 3.0 Black

Verbatim HDD 500GB 2,5" USB 3.0 Black

Externý HARD-DISK

56,25 € s DPH

46,88 €

Skladové číslo: 53029

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Verbatim

Prenosný pevný disk Verbatim Store n Go ponúka vysokokvalitné úložisko pomocou rozhrania USB 3.0 "Super Speed". USB 3.0 ponúka až 10-krát rýchlejší prenos dát ako USB 2.0 (založené na rýchlosti zbernice USB), čo poskytuje ultra rýchly prenos dát.

Uložte a prenášajte svoje digitálne a každodenné pracovné súbory na tomto skutočne mobilnom disku. Jeho štýlový hladký dizajn sedí úhľadne na modernom stole ako dokonalý sprievodca vášho notebooku.

Prenosný pevný disk Store n Go je napájaný z USB 3.0 (1 x rozhranie USB 3.0), ale spätne kompatibilný s ľubovoľnými portmi USB 2.0 v počítači alebo notebooku. Nevyžaduje žiadne externé napájanie; jednoducho zapojte a použivajte.

Jednotky, ktoré sú 2 TB alebo menej, sú naformátované v systéme FAT32, čo im umožňuje pracovať okamžite v systémoch Windows a Mac OSx. Jednotky nad 2 TB sú naformátované v systéme NTFS, ktorý je kompatibilný so systémami Windows, ale vyžadujú, aby používatelia Mac preformátovali jednotku na HFS +, aby boli úplne kompatibilné s operačnými systémami Mac OSx. Formátovanie HFS + možno použiť pomocou formátu Verbatim VHD Formatter, ktorý sa nachádza na jednotke.

Pre zvýšenú bezpečnosť je k dispozícii softvér Nero BackItUp Essentials, ktorý pomáha zálohovať váš laptop alebo počítačový pevný disk. Aplikácia BackItUp Essentials poskytuje aplikáciu na zálohovanie všetkých súborov, priečinkov a jednotiek, kedykoľvek chcete, alebo naplánovať automatické zálohovanie v nastavenom čase, aby ste zvýšili bezpečnosť.

Softvér Nero BackItUp Essentials je kompatibilný so systémami Windows XP, Vista, Windows 7 a Windows 10 (nie je kompatibilný so systémom Mac OS).

Prenosné pevné disky Verbatim Store 'n' Go tiež dodávajú softvér na úsporu energie na zelenom tlačidle. Softvér so zeleným tlačidlom pozastaví pevný disk, keď sa nepoužíva, zvyšuje jeho účinnosť a šetrí energiu.

K dispozícii sú 3 možnosti šetriča energie. Nastavte režim šetrenia po 10 minútach používania alebo po ďalšich 10 minútach až po 120 minút. Ak chcete disk okamžite pozastaviť, dvakrát kliknite na ikonu Zelený gombík na pracovnej ploche, prípadne môžete nastaviť jednotku na možnosť 'Never Suspend the disk'

Kapacita: 500GB
Rozhranie: USB 3.0
Rozmery: 121 mm x 80 mm x 15 mm
Hmotnosť produktu: 150 g

USB 3.0 Super rýchly prenos dát
Prenos dokumentov a údajov medzi domovom a kanceláriou
Bezpečne zálohujte a ukladajte všetky súbory z počítača alebo notebooku
Štýlový štíhly dizajn pohodlne zapadne do stola a umožňuje ľahké prenášanie
Softvér Nero BackItUp Essentials - vytvorte si vlastný "zálohovací" disk z pevného disku PC / Notebooku na prenosný pevný disk Verbatim Store 'n' Go
Príručka rýchleho štartu dodávaná v 27 jazykoch

Kapacita HDD: 500 GB
Veľkosť: 2,5''
Rozhranie: 3.0

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.