Verbatim BD-R 50GB Print Jewel Case

Verbatim BD-R 50GB Print Jewel Case

BLU RAY dátový nosič

5,69 € s DPH

4,74 €

5,69 € s DPH / ks

Skladové číslo: 43736

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Utorok 7.12.2021

Výrobca: Verbatim

Nástup technológie Blu-ray viedol k zavedeniu vysokokapacitných pamäťových diskov, ktoré uspokoja dopyt spôsobený rýchlym rastom televízie s vysokým rozlíšením (HDTV).

Blu-ray disky dostali svoje meno z technológie modrej laserovej techniky pomocu ktorej sú vyrábané. Kratšia vlnová dĺžka lasera je dôvod, prečo je farba modrá. Modrý laser má vlnovú dĺžku 405 nm v porovnaní s vlnovou dĺžkou 650 nm pre DVD, ktorý využíva červenú laserovú technológiu. Výhodou toho, že má modrý laser s kratšou vlnovou dĺžkou je možnosť zapisovať menšie dátové ryhy a tým výrazne zvýšiť množstvo dát na disku.
Disky Blu-ray ponúkajú 3 až 5-násobok úložnej kapacity štandardného zapisovateľného disku DVD a umožňujú nahrávanie, prepisovanie a prehrávanie videa s vysokým rozlíšením (HD).

Používajte len v mechanikách alebo rekordéroch, ktoré podporujú disky Blu-ray. Profesionálne optické médiá značky Verbatim sú vybavené prísnejšími špecifikáciami ako štandardy dané príslušnými normalizačnými orgánmi.

Prísnejšie špecifikácie zaručujú lepšiu kompatibilitu so zapisovateľmi a rekordérmi. Výsledkom je vyššia kvalita záznamu, čím sa zabezpečí dlhšia archívna životnosť a lepšia čitateľnosť.

Profesionálne optické médiá spoločnosti Verbatim môžete rozpoznať značkou DataLifePlus.

Kapacita: 50 GB
Rýchlosť: 6x
Povrch disku: možnosť atramentovej tlač - Bez ID značky
Oblasť tlače: 22-118 mm 

Balenie: 1ks v hrubom boxe 10,4 mm 

Tento disk je v súlade s špecifikáciou BD-R verzie 1.3

Typ nosiča: BD-R
Kapacita disku: 50 GB
Potlačiteľný PRINT nosič: Áno
Rýchlosť zápisu: 6x
Počet ks v balení: 1
Balenie: Jewel case plastový obal 10,4mm

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.