Mediarange USB 16GB Apple Lightning 3.0

Mediarange USB 16GB Apple Lightning 3.0

USB kľúč

19,07 € s DPH

15,89 €

Skladové číslo: MR981

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Utorok 26.10.2021

Výrobca: MediaRange

USB kľúče MediaRange poskytujú kvalitu a spoľahlivosť. USB kľúče sú ideálne pre rýchlu archiváciu a výmenu dát. Pripojenie USB umožňuje bezpečný a pohodlný prístup k vašim údajom - kedykoľvek a kdekoľvek. S doplnkovým konektorom Apple Lightning môžete tieto kombinované jednotky použiť ako externé rozšírenie pre vaše zariadenie Apple alebo pre prenos súborov medzi vašimi zariadeniami a počítačom. Bezplatná aplikácia umožňuje šifrovať súbory a chrániť ich pred neželaným prístupom. USB kľuče sú ľahko prenosné, takže vaše dáta sú vždy dostupné. Kompaktný a štýlový kovový kryt je veľmi odolný a ľahko sa pripevní ku kľúčenke.

Kapacita: 16 GB
Rozhranie: rozhranie USB 3.0 a Apple 8-pin Lightning plug
Rýchlosť čítania: až 90 MB / s
Rýchlosť zápisu: až 25 MB / s
Rozšírenie externého ukladacieho priestoru pre zariadenia Apple
Rýchly a jednoduchý prenos dát medzi zariadeniami Apple alebo medzi počítačom a iPhone, iPad alebo iPod
Funkcia šifrovania súborov cez aplikáciu
Môže sa používať aj ako bežná jednotka USB flash
Farba: strieborná
Vysoko kvalitné a kompaktné kovové puzdro
Dlhý archívny život
Certifikát spoločnosti Apple MFi
Pre iPhone, iPad alebo iPod s Lightning portom a iOS 8.0 alebo vyšším
Vynikajúca kompatibilita so všetkými súčasnými operačnými systémami
Bezplatná aplikácia dostupná v obchode App Store
Veľkosť: 51,4 x 17,6 x 6,9 mm
Čistá hmotnosť: cca. 10g

Poznámky:

Ak chcete zabezpečiť správne používanie všetkých funkcií a funkcií zariadenia, musíte použiť ďalšiu aplikáciu. Požadovanú aplikáciu si môžete bezplatne prevziať v obchode App Store: Stačí naskenovať kód QR na zadnej strane obalu.
Nepoužívajte súčasne obe zástrčky kombinovanej jednotky!
Toto zariadenie je formátované ako formát súboru FAT32. Zachovajte tento formát súboru, aby ste zaistili správne používanie tohto zariadenia!
Výrobky "Made for iPod, iPhone and iPad" sú licencované spoločnosťou Apple a vyrábané podľa výkonnostných noriem spoločnosti Apple. Produkty MFi sú navrhnuté na pripojenie k zariadeniam spoločnosti Apple.
Výkonnosť čítania a zápisu závisí od možností počítača a veľkosti súboru. 1 GB = 1 miliardu bajtov. Dostupná kapacita zariadenia je menšia - Zariadenie používa až 10% fyzickej pamäte pre formátovanie a ďalšie funkcie. Jednotky flash MediaRange USB 3.0 sú tiež kompatibilné s portami USB 2.0. Upozorňujeme, že výkonnosť čítania a zápisu bude nižšia ako uvedená rýchlosť.
iPhone, iPad, iPod a Mac sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v USA a ďalších krajinách. Všetky značky a ochranné známky sú vlastnosťami ich príslušných držiteľov a sú tu len na opisné účely.

Kapacita: 16GB
Rozhranie: 3.0
Podpora: Lightning® plug
Prevedenie: S vrchnáčikom
Konštrukcia: Kov

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.