Maxell TV Soundbar SB3000

Maxell TV Soundbar SB3000

TV reproduktor

199,37 € s DPH

166,14 €

Skladové číslo: 861042.02.CN

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Maxell

Skvely reproduktor pod Váš televízor, ktorý nahrádza domáce kino.

Výkon a jasnosť

Zlepšite zážitok zo zábavy s modelom MXSP-SB3000. Tento 2,1-kanálový reproduktor je navrhnutý tak, aby sa dal uložiť pod vaš televízor. Je vybavený s impozantným 100W integrovaným subwooferom.  Nielenže zvyšuje hlasitosť televízora. poskytuje tiež bohatú, rezonančnú a vyváženú zvukovú scénu, s expresívnym a zameraným stredom pre jasné a ostré zvuky.

Jednoduchá obsluha

Množstvo pripojení vrátane 3 HDMI, 1 optický a 1 koaxiálny vstup, nehovoriac o výstup HDMI, ktorý je povolený ARC, znamená, že zvuková karta môže byť pripojená k mnohým zariadeniam vrátane televízora, BD / DVD prehrávačov a herných konzol (1 x vrátane kábla HDMI). Po pripojení sa zariadenie MXSP-SB3000 ľahko spravuje pomocou jednoduchého dotykového panelu v hornej časti zvukovej lišty alebo pomocou diaľkového ovládača. Pokiaľ máte pocit, že chcete experimentovať, prechádzajte 5 rôznymi nastaveniami EQ, aby ste našli najlepšie nastavenie pre vás, vylaďte basy alebo zapnite procesor SRS WOW HD 3D. Predný panel s LED diódami vám pomôže sledovať vaše nastavenia.

Káblová a bezdrôtová hudba

Rovnako ako 3,5 mm AUX in, MXSP-SB3000 disponuje technológiou Bluetooth 4.0, ktorá vám umožní zapnúť televízny reproduktor do vášho bezdrôtového hudobného systému. Jednoducho pripojte zariadenie Tablet alebo Smartphone (vrátane zariadení iPad® a iPhone®) k MXSP-SB3000 cez vaše Bluetooth pripojenie a využite zvukové basy Soundbar vo vašich obľúbených skladbách. Vďaka pridanému zvukovému kódovaniu aptX® sa reprodukcia zvuku zhoduje s akýmkoľvek káblovým pripojením, čo má za následok vynikajúcu kvalitu stereofónneho zvuku. 

Vlastnosti:

2.1 Zvukový panel / reproduktor umiestnite pod Váš televízor
Výkon 160 W (100 W subwoofer a 2 x 30 W predné reproduktory)
Zvuková technológia SRS WOW HD 3D
Pracuje s televízorom, BD / DVD prehrávačmi, hernými konzolami, tabletami, smartphonmi a MP3 prehrávačmi
5 x digitálne vstupy (3x HDMI, 1 x optický, 1 x koaxiálny) a 2 x analógové pripojenia (1 x RCA a 1 x 3,5 mm Aux in)
1 x HDMI výstup (ARC povolený)
Bluetooth 4.0 s aptX pre bezchybné prehrávanie hudby
Vhodné pre televízory do 80 kg

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.