VARR GAMING COOLER PAD LED BREATHING 6 FANS BLACK

VARR GAMING COOLER PAD LED BREATHING 6 FANS BLACK

CHLADIACA PODLOŽKA

26,25 € s DPH

21,88 €

Skladové číslo: 45577

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Pondelok 6.12.2021

Výrobca: Varr

CHLADIACA PODLOŽKA PRE NOTEBOOK VGCP6F VARR  je zariadenie určené pre skúseného hráča, ktorý od zariadenia očakáva špecifickú akciu.

Dokonale ochladzuje notebooky až do výšky 17 palcov.

Stojan sa vyznačuje LED podsvietením umiestneným za okrajom zariadenia. Existuje 10 funkcií prispôsobenia farieb, ktoré je možné zmeniť tlačidlom na zadnej strane zariadenia. Zariadenie má šesť ventilátorov a šesťstupňové ovládanie chladenia, ktoré dosahuje až 2400 otáčok za ot./min. Nastavenie sa vykonáva pomocou dvoch gombíkov regulujúcich príslušné ventilátory. Prevádzka ventilátorov je pre používateľa tichá a príjemná. Stojan má dva porty USB 2.0, vďaka ktorým môžete pripojiť iné zariadenia bez toho, aby ste prevzali porty notebooku, a užitočná rukoväť na vytiahnutie zdola môže pôsobiť ako držiak telefónu alebo tabletu. Základňa zariadenia je nastaviteľná v sedemstupňovom rozsahu, takže môžete nastaviť notebook v pohodlnej polohe. Detaily, ktoré nemožno nechať ujsť. Stojan je vybavený protišmykovou rukoväťou, aby sa zabránilo skĺznutiu notebooku. Protišmykové chodidlá neumožňujú stojanu pohybovať sa nad stolom. Kovový sieťovinový panel sa dokonale stará o rozptyľovanie teplého vzduchu a bezpečne drží konštrukciu a pletený USB kábel je odolný a vyzerá dobre.

Špecifikácia produktu:

Materiál: ABS + Kovový dimention: 300 * 200 * 50 mm

Veľkosť ventilátora: 60 * 60 * 15 mm<6ks>

Hmotnosť: 1100g

Výkon: DC 5V

Rýchlosť ventilátora: 2400±10% ot/min

Prúd: 0,32±10%A

Príkon: 1,6 W

USB QTY: 2 USB2.0 HUB

Kompatibilný Veľkosť: fit až do 17-palcového podsvietenia: LED s efektom RGB

Príslušenstvo pre typ zariadenia: Tablet

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.