PLATINET POWER BANK DUAL 2 x 5000mAh DOCKING STATION IC GRAY [44242]

PLATINET POWER BANK DUAL 2 x 5000mAh DOCKING STATION IC GRAY [44242]

NOVINKA

Power banka s dokovacou stanicou

15,90 € s DPH

13,25 €

Skladové číslo: 44252

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 22.6.2021

Výrobca: Platinet

Platinet PMPB5DG je sada dvoch napájacích bánk predávaných spolu s dokovacou stanicou, ktorá umožňuje ich bezdrôtové nabíjanie.
Je to jednoduché - keď idete do práce, vyberiete powerbank z dokovacej stanice a večer ju tam dáte späť. Vďaka tomu sú zariadenia vždy nabité, nestrácate čas hľadaním nabíjačky a minimalizujete riziko straty zariadenia. Zabudli ste pripojiť svoj smartphone k nabíjačke, musíte urgentne odísť, takže si so sebou vezmete powerbanku. Bohužiaľ - na ceste sa ukáže, že je tiež vybitý. Známa situácia, však?
S powerbankou Platinet PMPB5DG sa vám takáto udalosť nestane, pretože ju stačí vložiť do bezdrôtovej dokovacej stanice - žiadne káble, žiadne hľadanie bezplatnej nabíjačky, žiadne nepríjemné zapojenie do zásuvky. Obe powerbanky PMPB5DG majú tiež konektor MicroUSB IN na káblové nabíjanie pomocou tradičnej nabíjačky. Powerbanky a dokovacia stanica sú vyrobené z materiálu napodobňujúceho kameň s bielymi, elegantnými vložkami.
Na každú z powerbaniek sme navyše umiestnili jemný LED indikátor, ktorý indikuje stav batérie. Je to estetická a pútavá vychytávka, ktorú môžete úspešne umiestniť do obývacej izby, kuchyne alebo spálne. Celková kapacita batérie súpravy je 10 000 mAh. To znamená, že každá powerbank má články s kapacitou 5 000 mAh, ktoré umožnia približne 3 úplné nabíjacie cykly batérie smartfónu - v závislosti od kapacity jeho batérie. 
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
- Kapacita: 10 000 mAh (2x 5 000 mAh)
- Konektory: USB 2.0, MicroUSB (napájacie banky), microUSB (dokovacia stanica)
- Vstupný prúd: 5V 1,5A (napájacie banky), 5V 3A (dokovacia stanica)
- Výstup: 5 V 2,1 A (napájacie banky), 5 V 2,1 A * 2 (dokovacia stanica)
- Powerbank - dĺžka (mm): 92
- Powerbank - šírka (mm): 54
- Powerbank - výška (mm): 42
- Powerbank - hmotnosť (g): 128
- Dokovacia stanica - dĺžka (mm): 143
- Dokovacia stanica - šírka (mm): 46
- Dokovacia stanica - výška (mm): 20,5
- Dokovacia stanica - hmotnosť (g): 123
- Obsah súpravy: 2x powerbank, dokovacia stanica, kábel microUSB
Kapacita nabíjačky v mAh: 10 000

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.