PLATINET POWER BANK 10000mAh polymer FABRIC BRAIDED LIGHT GRAY [44243]

PLATINET POWER BANK 10000mAh polymer FABRIC BRAIDED LIGHT GRAY [44243]

NOVINKA

Platinet powerbank

11,86 € s DPH

9,88 €

Skladové číslo: 44243

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Platinet

Platinet powerbanky sú určené zákazníkom, ktorí potrebujú efektívne vybavenie a ktorí si cenia hodnoty ako estetický dizajn a kompaktný dizajn. 
Väčšina elektronických zariadení bola donedávna vybavená lítium-iónovými batériami.
Toto je osvedčené riešenie, ktoré má však určité obmedzenia - veľkosť bunky je určená, takže sa im výrobcovia musia pri navrhovaní zariadení prispôsobiť, pričom sa často vzdajú svojich futuristických vízií vizuálne atraktívnych zariadení.
Riešením tohto problému sú lítium-polymérové ​​batérie. Umožňujú výrobcom vyrábať ich takmer v akomkoľvek tvare, dokonca aj v hrúbke jedného milimetra.
Vyznačujú sa tiež mierne vyššou hustotou, takže pri rovnakej veľkosti ako lítium-iónové batérie môžu dosiahnuť vyššiu kapacitu.
Tento typ batérií nájdete v najnovších ultrabookoch, smartfónoch a powerbankách. Vďaka tomu boli výkonné články s kapacitou 10 000 mAh vložené do malého, tenkého a ľahkého krytu s rozmermi 138 x 76 x 17,5 mm a hmotnosťou 230 gramov. 
Plášte modelov PMPB10FGD a PMPB10FG sú pokryté látkou príjemnou na dotyk. Vďaka tomu powerbank vyzerá atraktívne a je tiež úplne odolný proti poškriabaniu. 
S kapacitou 10 000 mAh umožnia zhruba 5 celých cyklov nabíjania batérie v smartfóne - v závislosti od kapacity jeho batérie. 
Powerbank bol vybavený dvoma USB výstupmi s intenzitou 2,1 A, vďaka čomu môžete nabíjať dve zariadenia naraz plnou rýchlosťou.
Zariadenie je tiež vybavené funkčným LED indikátorom, ktorý informuje o úrovni nabitia batérie. Prúd 2,1 A je o 50% rýchlejší pri nabíjaní batérie pripojeného zariadenia.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
- Kapacita: 10 000 mAh
- Pätica: 2 × USB 2.0
- Vstupný prúd: 5V 2A
- Výstup: 5 V 2,1 A.
- Nabíjanie: zásuvka microUSB
- Dĺžka (mm): 138
- Šírka (mm): 76
- Výška (mm): 17.5
- Hmotnosť (g): 230
- Obsah súpravy: powerbank, kábel microUSB
Kapacita nabíjačky v mAh: 10 000
Typ batérie: Li-ion

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.