VARR GAMING SET MOUSE 1000 - 3200DPI + MOUSEPAD 295 X 210 X 2mm

VARR GAMING SET MOUSE 1000 - 3200DPI + MOUSEPAD 295 X 210 X 2mm

NOVINKA

PC myš s podložkou

7,37 € s DPH

6,14 €

Skladové číslo: 44856

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Varr

Optická myš pre hráčov s podložkou

OMEGA VSETMPX2 je výkonná optická myš pre nadšencov hier v súprave spolu so špeciálnou podložkou, ktorá zvyšuje komfort používania. Špeciálny povrch myši umožňuje bezpečné uchopenie a zabraňuje poteniu ruky aj v tých najnáročnejších hrách. Užívateľ má možnosť zo 6. režimov citlivosti - od 800 dpi do 3200 dpi.

VYSOKÁ VÝKONNOSŤ

Myš VARR VSETMPX2 môže pracovať v šiestich režimoch citlivosti - od 800 - 3200 dpi. Zmena presnosti je možná pomocou regulátora. 6 fyzických tlačidiel umožňuje ešte pohodlnejšie a personalizované služby.

ERGONOMICKÝ TVAR

Kontúrovaný tvar sa dobre prispôsobuje ruke, vďaka čomu je pohodlný aj pri intenzívnej práci. Povrch, ktorý pokrýva hornú časť zariadenia, zaisťuje bezpečné uchopenie a zabraňuje poteniu ruky. Unikátny dizajn dobre zapadá do ostatných herných komponentov počítača.

VYBERTE FARBU ZADNÉHO SVETLA

Myš má integrované LED podsvietenie, ktorého farbu je možné ľubovoľne nastaviť. Je to atraktívny vizuálny prvok, ktorý vám umožní prispôsobiť zariadenie jedinečnému interiéru miestnosti hráča.

VEĽKÁ, POHODLNÁ PODLOŽKA
V sade s myšou je veľká podložka vo veľkosti 60x30 cm, čo umožňuje ešte pohodlnejšiu a precíznejšiu navigáciu myši.
Príslušenstvo pre typ zariadenia: Notebook/PC
Typ tovaru: Herné ovládače

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.