Platinet LCD Writing Tablet Mousepad 12" Black

Platinet LCD Writing Tablet Mousepad 12" Black

NOVINKA

LCD obrazovka na kreslenie

16,44 € s DPH

13,70 €

Skladové číslo: 44777

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Platinet

Tablet Platinet je ideálnym riešením pre deti, ktoré radi kreslia, ako aj pre všetkých, ktorí si nedokážu predstaviť život bez rukopisných poznámok. Chráni životné prostredie a eliminuje potrebu používať tradičný papier.

Tablet má špeciálne upravenú obrazovku s nízkou spotrebou energie, ktorá v kombinácii s dodávaným stylusom (perom) vám umožní vytvoriť si poznámky a kresby rovnako pohodlne ako na papieri - písaný text sa okamžite objaví na obrazovke. Tlačidlo pod obrazovkou vám umožňuje jediným kliknutím odstrániť celý obsah obrazovky.

POHODLNÉ RIEŠENIE

Zariadenie váži iba 150 gramov a je ultratenké, takže si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek budete chcieť. Náhradná batéria CR2016 vám umožňuje načrtnúť približne 100 000 strán. Dotykové pero dodávané v tejto súprave je rovnako jednoduché ako tradičné pero. Môžete ho uložiť v kryte tabletu, čo zabraňuje jeho strate.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Displej: 12 "flexibilný LCD panel
Teleso: ABS plast
Funkcia podložky pod myš
Napájanie: 1 × CR2016 batéria
Rozmery: 283 × 190 × 5 mm

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.