VARR GAMING mouse SET LED Mouse 800 - 3200 DPI + Mousepad

VARR GAMING mouse  SET LED Mouse 800 - 3200 DPI + Mousepad

NOVINKA

PC myš s podložkou

12,97 € s DPH

10,81 €

Skladové číslo: 44640

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 30.10.2020

Výrobca: Varr

Optická myš pre hráčov s podložkou

OMEGA VSETMPX2 je výkonná optická myš pre nadšencov hier v súprave spolu so špeciálnou podložkou, ktorá zvyšuje komfort používania. Špeciálny povrch myši umožňuje bezpečné uchopenie a zabraňuje poteniu ruky aj v tých najnáročnejších hrách. Užívateľ má možnosť zo 6. režimov citlivosti - od 800 dpi do 3200 dpi.

VYSOKÁ VÝKONNOSŤ

Myš VARR VSETMPX2 môže pracovať v šiestich režimoch citlivosti - od 800 - 3200 dpi. Zmena presnosti je možná pomocou regulátora. 6 fyzických tlačidiel umožňuje ešte pohodlnejšie a personalizované služby.

ERGONOMICKÝ TVAR

Kontúrovaný tvar sa dobre prispôsobuje ruke, vďaka čomu je pohodlný aj pri intenzívnej práci. Povrch, ktorý pokrýva hornú časť zariadenia, zaisťuje bezpečné uchopenie a zabraňuje poteniu ruky. Unikátny dizajn dobre zapadá do ostatných herných komponentov počítača.

VYBERTE FARBU ZADNÉHO SVETLA

Myš má integrované LED podsvietenie, ktorého farbu je možné ľubovoľne nastaviť. Je to atraktívny vizuálny prvok, ktorý vám umožní prispôsobiť zariadenie jedinečnému interiéru miestnosti hráča.

VEĽKÁ, POHODLNÁ PODLOŽKA

V sade s myšou je veľká podložka vo veľkosti 60x30 cm, čo umožňuje ešte pohodlnejšiu a precíznejšiu navigáciu myši.

Pripojenie : Drôtové

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.