Samsung Micro SDHC 256GB Evo Class 10

Samsung Micro SDHC 256GB Evo Class 10

Micro SDHC pamäťová karta

63,29 € s DPH

52,74 €

Skladové číslo: MB-MC256GA/EU

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Samsung

Kapacita 64GB
Čítacia rýchlosť až 100MB/s
Zapisovacia rýchlosť až 60MB/s
Trieda 10, Stupeň 3


Získajte viac miesta v kombinácii s vyššou rýchlosťou. Rozšírte kapacitu vašich zariadení s najvyššou rýchlosťou čítania dát v porovnaní s pamäťovými kartami v rovnakej triede. EVO je ideálna pre 4K videá v UHD rozlíšení. So svojím výkonom a spoľahlivosťou je stvorená na to, aby uchovala všetky vaše spomienky.

Odteraz sa už nikdy nebudete musieť obávať o dostatok miesta. Obrovská kapacita pamäťovej karty vo veľkosti 256 GB je dostatočná pre 12 hodín prehrávania 4K UHD videa, 33 hodín Full HD videa alebo 55 200 fotografií.* Teraz vám už nič nebude stáť v ceste, aby ste si všetko, čo vám život ponúka, uložili v tej najvyššej kvalite.

Lepšia kompatibilita
Karta je kompatibilná so širokou škálou zariadení bez ohľadu na to či sú vybavené SD alebo micro SD vstupom. Môžete s ňou zaznamenať aj vysoko detailné 4K UHD videá. Karta je vybavená SD adaptérom, ktorý je možné použiť pre takmer všetky zariadenia od rôznych značiek. A pritom budete mať istotu, že výnimočná rýchlosť spolu s vysokým výkonom karty zostane zachovaná.

4-stupňová ochrana
Všetky vaše zážitky sú nenahraditeľné a odteraz sa stanú aj skutočne nezabudnuteľnými. Pamäťovú kartu EVO Plus sme vybavili 4-stupňovou ochranou, ktorá jej umožňuje zotrvať až 72 hodín v morskej vode1, v extrémnych teplotách2 a zároveň si poradí aj s röntgenovým žiarením na letiskách3 či so žiarením magnetického poľa4 do sily MRI žiarenia. Samsung garantuje 10-ročnú záruku pamäťovej karty.

Typ pamäťovej karty: Micro SDXC
Kapacita: 128 GB
Rýchlostná trieda: Class 10
Adaptér SDHC: áno

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.