Samsung USB 32GB USB Champaign Silver3.1

Samsung USB 32GB USB Champaign Silver3.1

USB Kľúč

13,34 € s DPH

11,12 €

Skladové číslo: MUF-32BE3/EU

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Samsung

Rýchlosť vo veľkom štýle
Klasika v modernom prevedení. Vďaka svojmu dizajnu a výnimočnej prenosovej rýchlosti sa nová generácia flash diskov BAR Plus stane vašim nenahraditeľným pomocníkom. Minimalistické kovové telo sa skvele drží a je ukážkou štýlu, ktorý ide ruka v ruke s vysokým výkonom a spoľahlivosťou.

Bleskový prenos súborov
Nestrácajte čas. Najnovší štandard rozhrania USB 3.1 poskytuje rýchlosť čítania až 200 MB/s, vďaka čomu vašej práci ani zábave nebude stáť už nič v ceste. Napríklad 3GB video v 4K UHD kvalite skopírujete z flash disku BAR Plus do svojho počítača už za 14 sekúnd.

Rafinovaná odolnosť
Je štýlový a odolný zároveň. Vďaka svojmu kovovému telu ochráni spoľahlivo všetky vaše súbory. Okrem toho si môžete flash disk jednoducho pripevniť na kľúče a tak sa nemusíte báť o to, že ho niekde zabudnete. BAR Plus je spojením dychberúceho dizajnu a vysokej spoľahlivosti.

Kapacita: 32GB
Rozhranie: 3.1
Prevedenie: Pevné
Konštrukcia: Kov

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.