Samsung DUO Plus USB-C / USB 3.1 flash memory - 128GB 300Mb/s

Samsung DUO Plus USB-C / USB 3.1 flash memory - 128GB 300Mb/s

USB Kľúč

44,04 € s DPH

36,70 €

Skladové číslo: MUF-128DB/EU

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 25.1.2021

Výrobca: Samsung

Dva flash disky v jednom
Zoznámte sa s dvojnásobne užitočným flash diskom. DUO Plus využíva rozhranie USB-C a súčasne disponuje konektorom typu A. Takže sa nemusíte obávať nedostatočnej kompatibility so staršími zariadeniami. DUO Plus pri nich k rýchlemu prenosu a uloženiu dát využijete rovnako ľahko ako pri tých nových.

Zapojíte ho okamžite
Nezáleží na tom, akým smerom ho pripájate. DUO Plus je vybavený univerzálnym konektorom USB-C, takže ku svojmu zariadeniu ho môžete zapojiť akýmkoľvek spôsobom. Žiadne nepraktické otáčanie vás už nečaká. Iba jednoduchý prenos súborov medzi rôznymi prístrojmi s USB-C portami, či už to sú smartfóny, tablety, alebo notebooky.

Rýchly a všestranný
Aj veľký objem dát prenesiete s DUO Plus v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka mimoriadne výkonnému rozhraniu USB 3.1 dosahuje flash disk rýchlosť čítania až 300 MB/s. Navyše je spätne kompatibilný s USB 3.0 a 2.0, takže jeho výkon využijete pri rôznych ďalších zariadeniach.

Päťnásobná ochrana
Vaše dáta budú vždy v úplnom bezpečí – kdekoľvek. Prvotriedna technológia a bohaté skúsenosti s výrobou flash diskov spoločnosti Samsung robia z DUO Plus mimoriadne spoľahlivé úložisko. Odoláva vode, nárazom, extrémnym teplotám, magnetom aj röntgenovému žiareniu. A to všetko s päťročnou zárukou.

 

Kapacita: 128GB
Rozhranie: 3.1
Prevedenie: S vrchnáčikom

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.