Sandisk USB 16GB iXpand for iPhone

Sandisk USB 16GB iXpand for iPhone

USB kľúč

31,84 € s DPH

26,53 €

Skladové číslo: SDIX30C-016G-GN6NN

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: SanDisk

Uľahčite si prenos dát medzi PC a zariadeniami Apple. Ich kompatibilita bola doteraz značne obmedzená, ale s príchodom flash diskov iXpand od renomovanej spoločnosti SanDisk sa všetko mení. Tie sú totiž vybavené ako štandardným konektorom USB 3.0, tak aj rozhraním Lightning. Vďaka tomu ich môžete zapojiť do prakticky všetkých zariadení od bežných počítačov, cez MAC až po iPhone.

Vlastnosti:

-Flash disk pre prenos dát medzi PC a zariadeniami Apple Funguje aj ako externý disk pre iPhone a iPad

-Automatické zálohovanie fotografií a videí vám uvoľní miesto v pamäti telefónu

-Vysoká ochrana dát pomocou hesiel

-Kapacita 16GB

-Rozšírenie pre váš iPhone a iPad

Okrem uľahčenia prenosu dát medzi jednotlivými platformami vyniká i ďalšími možnosťami využitia. Vďaka svojej softvérovej výbave je flash disk iXpand schopný po zapojení do iPhonu alebo iPadu z nich automaticky stiahnuť všetky fotografie a videá, čím im uvoľní miesto v pamäti. Rovnako ho môžete využiť aj naopak, tzn. uložiť si na iXpand napríklad film a ten si potom prehrať na svojom iPade. Všetky dáta je navyše možné chrániť heslom, takže sa nemusíte obávať o ich bezpečnosť. 

Kapacita: 16GB
Rozhranie: 3.0
Podpora: Lightning® plug
Konštrukcia: Plast / kov

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.