Omega Laptop Cooler Pad (SUB ZERO)

Omega Laptop Cooler Pad (SUB ZERO)

Chladiaca podložka pod notebook

11,25 € s DPH

9,38 €

Skladové číslo: 42197

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Omega

Chladiaca podložka notebooku ja navrhnutá tak, aby udržovala chladiaci systém notebooku optimalizáciou prietoku vzduchu. S integrovaným ventilátorom tieto chladiace podložky zvýšia tok vzduchu okolo tela notebookov. Okrem toho chladiaca podložka zdvíha notebook vyššie a udržuje odvzdušňovacie mriežky odkryté - notebook môžete používať na posteli, na pohovke alebo na iných miestach bez obáv.

Podložka Omega Sub Zero je vhodná pre notebooky 10 "- 17". Chladiaca podložka je napájaná z USB - nemusíte nosiť extra sieťový adaptér, jednoducho ho zapojte do voľného USB portu. Táto chladiaca podložka váži iba 950 g, takže ju môžete pohodlne používať na lone. Veľký ventilátor s priemerom 160 mm udržuje vaše nohy a notebook chladné a pohodlné aj pri dlhých sedeniach. Možnosť nastaviť stojan v niekoľkých uhloch.


Vhodné pre notebooky 10 "- 17"
Napájanie z USB - nie je potrebný žiadny dodatočný sieťový adaptér
Jeden výkonný ventilátor 160 mm zabezpečuje optimálny prúd vzduchu
Umožňuje používať váš notebook bez obáv o prehriatie
Nastaviteľný uhol chladiaceho panela umožňuje pohodlné používanie notebooku

Príslušenstvo pre typ zariadenia: Notebook/PC

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.