Omega Remote Augmented Gun Blaster Black/Blue

Omega Remote Augmented Gun Blaster Black/Blue

Ovládač na hry

6,60 € s DPH

5,50 €

Skladové číslo: 44350

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 29.10.2020

Výrobca: Omega

OMEGA bezdrôtový ovládač v tvare pištole BLACK+ BLUE

Omega REMOTE AUGMENTED REALITY GUN BLASTER

je bezdrôtový ovládač v tvare pištole určený pre smartphony. Špeciálne pre tento ovládač sú určené hry, ktoré vám umožnia presunúť sa do sveta rozšírenej reality. Vďaka ešte lepšiemu zobrazovaniu reality - zbraň, súčasný pohyb, streľba a sledovanie vašich výstrelov na obrazovke smartfónu, dostane Vaša hra úplne iný rozmer.

ROZŠÍRTE MOŽNOSŤ VÁŠHO TELEFÓNU
Omega REMOTE AUGMENTED REALITY GUN BLASTER využíva technológiu Bluetooth na komunikáciu so smartfónom, vďaka ktorému pripojenie nevyžaduje žiadne drôty a vykonáva sa okamžite. (telefón a ovládač nie je nutné párovať ako iné zariadenia Bluetooth. Po zapnutí aplikácie, zapnite aj ovládač a podržte tlačítko zapínania pár sekúnd. To či je ovládač pripravený, zistíte na obrazovke Vášho smartphonu a to tak, že ikona ovládača prestane blikať a bude svietiť ako pripravená) Vstavaný regulátor umožňuje ovládať zariadenia s diagonálou obrazovky 4 až 6 palcov. Na napájanie regulátora sa používajú dve tradičné batérie typu AAA.

NOVÝ ROZMER ZÁBAVY
Ak chcete začať hrať, stačí naskenovať kód QR na balení ovládača - potom si stiahnete bezplatnú aplikáciu (k dispozícii pre Android a iOS), kde sú k dispozícii hry venované práve tomuto ovládaču. Akčné, dobrodružné, závodné, vzdelávacie hry - môžete si vybrať z viac ako 40 bezplatných hier. Nové hry sa pridávajú a aktualizujú pravidelne.

ZÍSKAJTE VÝHODY
Ovládač je vybavený spúšťou na streľbu, joystickom a 4-smerovým ovládačom - vďaka týmto možnostiam získate výhodu oproti konkurencii a budete v každej hre neporaziteľní.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Konštrukcia: ABS plast
Rozmery: 23 x 14 x 6 cm
Hmotnosť: 170 gramov
Výkon: 2 batérie typu AAA
Pripojiteľnosť: Bluetooth 4.0
Aplikácia: Android, iOS
Počet hier: 41

Farba: čierna - modrá

Vhodné pre vekovú kategóriu: 17+

Príslušenstvo pre typ zariadenia: Smartphone
Typ tovaru: Herné ovládače

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch ciookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o Zásadách spracovania osobných údajov

Súkromie - potvrdenie *

Obsah stránok je určený osobám starším ako 16 rokov.